Saint Lucia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Saint Lucia

Nieruchomość na sprzedaż w Saint Lucia

Santa Lucia to wyspa we wschodniej części Karaibów, gdzie na zachodnim wybrzeżu znajdują się dwie góry: Pitons. Wybrzeże jest zamieszkałe przez wulkaniczne plaże, miejsca nurkowe wzdłuż raf koralowych, luksusowe ośrodki wypoczynkowe i wioski rybackie. Stolicą jest Castries i jest popularnym przystankiem dla rejsów.

Jeśli planujesz przeprowadzkę i szukasz nieruchomości na sprzedaż w Saint Lucia, ważne jest, aby uzyskać informacje na temat rynku nieruchomości w St Lucia, który wydawał się w lepszym stanie w zeszłym roku, ale wciąż wracał do zdrowia w stopniowym tempie od światowy kryzys gospodarczy prawie dziesięć lat temu.

Ceny nieruchomości spadły z 20% do 30% w latach 2009-2014 z powodu globalnego kryzysu. Rynek nieruchomości zaczął rosnąć dopiero pod koniec 2014 roku.

Nieruchomości o średniej cenie sprzedawane w Saint Lucia w cenie 350 000 USD zyskują na popularności szczególnie wśród zagranicznych nabywców z Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Istnieje wielki optymizm co do przyszłości rynku nieruchomości, choć obecnie nie jest on najlepszy. Ale jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Saint Lucia, jest to dobry czas, aby skorzystać z wszech czasów cen.

Ogólnie rzecz biorąc, rynek nieruchomości pozostaje rynkiem korzystnym dla nabywcy nieruchomości na sprzedaż w Saint Lucia. Zdecydowana większość transakcji dotyczy nabywców domów wakacyjnych.

Północne i południowe obszary St. Lucia mają obecnie szeroką gamę nowych domów i mieszkań oraz nieruchomości na sprzedaż w Saint Lucia.

Turystyka to silnik napędzający nieruchomość w St. Lucia. Jednak wciąż jest to bardzo obiecujący cel, o wiele mniejszy rynek niż inne kraje karaibskie, takie jak Barbados, St. Martin i Antigua

Większość zagranicznych nabywców, którzy chcą nieruchomości na sprzedaż w St. Lucia pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 31043

Sprzedaż Hotel, Saint Lucia, West Indies, Castries, Soufrière

8,267,451.13PLN
Sprzedaż
Hotel

48562.28 m²
Niewielki, stylowy hotel, który przypomni Ci drogi Karaibów kiedyś. Dostępne dla US $ 1,860,000.00 Status: Na sprzedaż Powierzchnia działki: 5227...
Cod. 17594

Sprzedaż Dom wiejski, Saint Lucia, West Indies, Masscre, Anse La Raye

755,627.25PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

510.97 m²
Masscre to piękne miasteczko z mnóstwem aż skalę domów i gdzie można znaleźć większość lekarzy i prawników, pozostawiając. Masscre znajduje się około ...
UNAVAILABLE
Cod. 2676

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, Saint Lucia, West Indies, Castries, Morne Fortune

4,889,352.82PLN
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

160 m²
Piękne multi-budynek mieszkalny na sprzedaż na malownicze karaibskiej wyspie Saint Lucia w Morne Fortune widokiem Castries kapitału. Pięć urządzone ap...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB